Wał przegubowo-teleskopowy 560-790mm 970Nm CE 2020 seria 7R Waryński
880,30 zł
Brak w magazynie
Opis
- Długość maksymalna: 790mm
- Długość minimalna: 560mm
- Grubość rury wewnętrznej: 45mm
- Grubość rury zewnętrznej: 54mm
- Moc nominalna: 55 ( 75 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 970Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 30,2mm
- Wysokość krzyżaka: 106mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227701, Krzyżak – WR219701, Widłak rury zew. – WR219706, Widłak rury wew. – WR219707, Rura wewnętrzna – WR2363405, Rura zewnętrzna – WR2362435, Obudowa – WR22971129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5,5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 17,4 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 560mm |
| Długość maksymalna | 790mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 45mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 54mm |
| Moc nominalna | 55 ( 75 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 970Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 30,2mm |
| Wysokość krzyżaka | 106mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227701, Krzyżak – WR219701, Widłak rury zew. – WR219706, Widłak rury wew. – WR219707, Rura wewnętrzna – WR2363405, Rura zewnętrzna – WR2362435, Obudowa – WR22971129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5,5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Kod producenta | W7B1B1560 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.