Wał przegubowo-teleskopowy 510-720mm 270Nm szerokokątny z dwóch stron CE seria 2R WARYŃSKI
2354,50 zł
4 w magazynie
Opis
- Długość maksymalna: 720mm
- Długość minimalna: 510mm
- Grubość rury wewnętrznej: 36mm
- Grubość rury zewnętrznej: 43,5mm
- Moc nominalna: 15 ( 21 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 270Nm
- Kąt pracy: Max 35° chwilowo 80°
- Średnica łożyska: 23,8mm
- Wysokość krzyżaka: 61,3mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227201, Krzyżak – WR219201, Widłak rury wew. – WR219207, Widłak rury zew. – WR219206, Rura wewnętrzna – WR2321640, Rura zewnętrzna – WR2322635, Obudowa – WR21921129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 3,2mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 3,4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Szerokokątny
- Sprzęgło od strony Traktora: Szerokokątny
Informacje dodatkowe
| Waga | 20,75 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 510mm |
| Długość maksymalna | 720mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 36mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 43,5mm |
| Moc nominalna | 15 ( 21 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 270Nm |
| Kąt pracy | Max 35° chwilowo 80° |
| Średnica łożyska | 23,8mm |
| Wysokość krzyżaka | 61,3mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227201, Krzyżak – WR219201, Widłak rury wew. – WR219207, Widłak rury zew. – WR219206, Rura wewnętrzna – WR2321640, Rura zewnętrzna – WR2322635, Obudowa – WR21921129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 3,2mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 3,4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Szerokokątny |
| Sprzęgło od strony Traktora | Szerokokątny |
| Kod producenta | W29090510 |














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.