Wał przegubowo-teleskopowy 510-720mm 460Nm szerokokątny CE 2020 seria 3R WARYŃSKI
1314,30 zł
Brak w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Długość maksymalna: 720mm
- Długość minimalna: 510mm
- Grubość rury wewnętrznej: 36mm
- Grubość rury zewnętrznej: 43,5mm
- Moc nominalna: 26 ( 35 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 460Nm
- Kąt pracy: Max 35° chwilowo 80°
- Średnica łożyska: 27mm
- Wysokość krzyżaka: 74,6mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227301, Krzyżak – WR219301, Widłak rury zew. – WR219306, Przegub szerokokątny – WR212390, Rura wewnętrzna – WR2323355, Rura zewnętrzna – WR2322385, Obudowa – WR22931129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 4,5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 3,4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Szerokokątny
- Sprzęgło: Szerokokątne
- Grubość rury wewnętrznej:: 36mm
- Grubość rury zewnętrznej:: 43,5mm
- Moc nominalna:: 26 ( 35 )KW ( KM )
Informacje dodatkowe
| Waga | 15,25 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 510mm |
| Długość maksymalna | 720mm |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 460Nm |
| Kąt pracy | Max 35° chwilowo 80° |
| Średnica łożyska | 27mm |
| Wysokość krzyżaka | 74,6mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227301, Krzyżak – WR219301, Widłak rury zew. – WR219306, Przegub szerokokątny – WR212390, Rura wewnętrzna – WR2323355, Rura zewnętrzna – WR2322385, Obudowa – WR22931129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 4,5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 3,4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Szerokokątny |
| Sprzęgło | Szerokokątne |
| Grubość rury wewnętrznej: | 36mm |
| Grubość rury zewnętrznej: | 43,5mm |
| Moc nominalna: | 26 ( 35 )KW ( KM ) |
| Kod producenta | W390B1510 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.