Wał przegubowo-teleskopowy 1010-1580mm 210Nm 10270 CE seria 1R WARYŃSKI WA21-101
409,20 zł
4 w magazynie
Opis
Nowa Seria R wałów Waryński, powstała aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują kute widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałość oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działania UV oraz niskich temperatur. Dzięki zastosowaniu specjalnego pierścienia wały Waryński gwarantują szybki montaż.
- Długość maksymalna: 1580mm
- Długość minimalna: 1010mm
- Grubość rury wewnętrznej: 29mm
- Grubość rury zewnętrznej: 36mm
- Moc nominalna: 12 ( 16 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 210Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 22mm
- Wysokość krzyżaka: 54mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227101, Krzyżak – WR219101, Widłak rury wew. – WR219107, Widłak rury zew. – WR219106, Rura wewnętrzna – WR2311890, Rura zewnętrzna – WR2321890, Obudowa – WR21911129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 4mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 3,2mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 9,8 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1010mm |
| Długość maksymalna | 1580mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 29mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 36mm |
| Moc nominalna | 12 ( 16 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 210Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 22mm |
| Wysokość krzyżaka | 54mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227101, Krzyżak – WR219101, Widłak rury wew. – WR219107, Widłak rury zew. – WR219106, Rura wewnętrzna – WR2311890, Rura zewnętrzna – WR2321890, Obudowa – WR21911129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 4mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 3,2mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Kod producenta | W121011010 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.