Wał przegubowo-teleskopowy 1610-2300mm 1240Nm szerokokątny z dwóch stron CE 2020 seria 8R Waryński
7439,10 zł
3 w magazynie
Opis
- Długość maksymalna: 2300mm
- Długość minimalna: 1610mm
- Grubość rury wewnętrznej: 54mm
- Grubość rury zewnętrznej: 63mm
- Moc nominalna: 70 ( 95 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 1240Nm
- Kąt pracy: Max 35° chwilowo 80°
- Średnica łożyska: 35mm
- Wysokość krzyżaka: 106,3mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Rura wewnętrzna – WR2140800, Rura zewnętrzna – WR2141800, Obudowa – WR22981129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Szerokokątny
- Sprzęgło od strony Traktora: Szerokokątny
Informacje dodatkowe
| Waga | 52,3 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1610mm |
| Długość maksymalna | 2300mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 54mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 63mm |
| Moc nominalna | 70 ( 95 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 1240Nm |
| Kąt pracy | Max 35° chwilowo 80° |
| Średnica łożyska | 35mm |
| Wysokość krzyżaka | 106,3mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Rura wewnętrzna – WR2140800, Rura zewnętrzna – WR2141800, Obudowa – WR22981129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Szerokokątny |
| Sprzęgło od strony Traktora | Szerokokątny |
| Kod producenta | W890901610 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.