Wał przegubowo-teleskopowy 1250-1690mm 1240Nm szerokokątny Z21 z drugiej strony sprzęgło cierne 2000 Nm Z21 CE 2020 seria 8R Waryński
5578,10 zł
2 w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Długość maksymalna: 1650mm
- Długość minimalna: 1250mm
- Grubość rury wewnętrznej: 54mm
- Grubość rury zewnętrznej: 63mm
- Moc nominalna: 70 ( 95 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z21cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z21cal
- Moment obrotowy: 1240Nm
- Kąt pracy: Max 35° chwilowo 80°
- Średnica łożyska: 35mm
- Wysokość krzyżaka: 106,3mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny -WR227801, Krzyżak – WR219801, Widłak rury wew. – WR219807, Widłak rury zew. – WR219806, Rura wewnętrzna – WR2140800, Rura zewnętrzna – WR2141800, Obudowa – WR21981129, Sprzęgło – WR213850
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: 2000Nm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Sprzęgło cierne
- Sprzęgło od strony Traktora: Szerokokątny
Informacje dodatkowe
| Waga | 48,9 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1250mm |
| Długość maksymalna | 1650mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 54mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 63mm |
| Moc nominalna | 70 ( 95 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z21cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z21cal |
| Moment obrotowy | 1240Nm |
| Kąt pracy | Max 35° chwilowo 80° |
| Średnica łożyska | 35mm |
| Wysokość krzyżaka | 106,3mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny -WR227801, Krzyżak – WR219801, Widłak rury wew. – WR219807, Widłak rury zew. – WR219806, Rura wewnętrzna – WR2140800, Rura zewnętrzna – WR2141800, Obudowa – WR21981129, Sprzęgło – WR213850 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | 2000Nm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Sprzęgło cierne |
| Sprzęgło od strony Traktora | Szerokokątny |
| Kod producenta | W892621250 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.