Wał przegubowo-teleskopowy 1250-1900mm 830Nm Z20 – 1 3/4 z drugiej stron Z6 – 1 3/4 CE 2020 seria 6R Waryński
1004,30 zł
3 w magazynie
Opis
- Długość maksymalna: 1900mm
- Długość minimalna: 1250mm
- Grubość rury wewnętrznej: 45mm
- Grubość rury zewnętrznej: 54mm
- Moc nominalna: 47 ( 64 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/4″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/4″ – Z20cal
- Moment obrotowy: 830Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 30,2mm
- Wysokość krzyżaka: 91,4mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR527602, WR727602, Krzyżak – WR219601, Widłak rury wew. – WR219607, Widłak rury zew. – WR219606, Rura wewnętrzna – WR23631055, WR2140600, Rura zewnętrzna – WR23621090, WR2141600, Obudowa – WR22961129,
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5,5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 23,9 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1250mm |
| Długość maksymalna | 1900mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 45mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 54mm |
| Moc nominalna | 47 ( 64 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/4" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/4" – Z20cal |
| Moment obrotowy | 830Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 30,2mm |
| Wysokość krzyżaka | 91,4mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR527602, WR727602, Krzyżak – WR219601, Widłak rury wew. – WR219607, Widłak rury zew. – WR219606, Rura wewnętrzna – WR23631055, WR2140600, Rura zewnętrzna – WR23621090, WR2141600, Obudowa – WR22961129, |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5,5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Kod producenta | W6B7B51250 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.