Wał przegubowo-teleskopowy 1210-1900mm 970Nm sprzęgło cierne 1700Nm CE 2020 seria 7R Waryński
1796,60 zł
2 w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Długość maksymalna: 1900mm
- Długość minimalna: 1210mm
- Grubość rury wewnętrznej: 45mm
- Grubość rury zewnętrznej: 54mm
- Moc nominalna: 55 ( 75 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 970Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 30,2mm
- Wysokość krzyżaka: 106mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny -WR227701, Krzyżak – WR219701, Widłak rury wew. – WR219707, Widłak rury zew. – WR219706, Rura wewnętrzna – WR2140600, WR23631055, Rura zewnętrzna – WR2141600, WR23621090, Obudowa – WR21971129, Sprzęgło – WR213750
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5,5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: 1700Nm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Sprzęgło cierne
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 35,2 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1210mm |
| Długość maksymalna | 1900mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 45mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 54mm |
| Moc nominalna | 55 ( 75 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 970Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 30,2mm |
| Wysokość krzyżaka | 106mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny -WR227701, Krzyżak – WR219701, Widłak rury wew. – WR219707, Widłak rury zew. – WR219706, Rura wewnętrzna – WR2140600, WR23631055, Rura zewnętrzna – WR2141600, WR23621090, Obudowa – WR21971129, Sprzęgło – WR213750 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5,5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | 1700Nm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Sprzęgło cierne |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Kod producenta | W7B1631210 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.