Wał przegubowo-teleskopowy 1010-1540mm 970Nm Z21 CE 2020 seria 7R Waryński
1066,30 zł
3 w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ Z6cal
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ Z21cal
- Długość minimalna: 1010mm
- Długość maksymalna: 1540mm
- Moc nominalna: 55 ( 75 )KW ( KM )
- Grubość rury wewnętrznej: 45mm
- Grubość rury zewnętrznej: 54mm
- Średnica łożyska: 30,2mm
- Wysokość krzyżaka: 106,3mm
- Moc rozłączająca sprzęgło: BrakNm
- Moment obrotowy: 970Nm
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna{Checkbox}
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227701, WR527702, Krzyżak – WR219701, Widłak rury zew. – WR219706, Rura wewnętrzna – WR2140600, WR2363855 , Rura zewnętrzna – WR2141600, WR2362885, Obudowa – WR21971129 {Checkbox}
- Kąt pracy: Max 17°{Checkbox}
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
Informacje dodatkowe
| Waga | 22,5 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1010mm |
| Długość maksymalna | 1540mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 45mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 54mm |
| Moc nominalna | 55 ( 75 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" Z21cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" Z6cal |
| Moment obrotowy | 970Nm |
| Kąt pracy | Max 17°{Checkbox} |
| Średnica łożyska | 30,2mm |
| Wysokość krzyżaka | 106,3mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna{Checkbox} |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227701, WR527702, Krzyżak – WR219701, Widłak rury zew. – WR219706, Rura wewnętrzna – WR2140600, WR2363855 , Rura zewnętrzna – WR2141600, WR2362885, Obudowa – WR21971129 {Checkbox} |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Moc rozłączająca sprzęgło | BrakNm |
| Kod producenta | W7B1B21010 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.