Taśma hamulcowa prawa FENDT Waryński
234,80 zł
3 w magazynie
Opis
Taśma hamulcowa w marce Waryński to produkty najwyższej jakości. Układ hamulcowy to niewątpliwie jeden z najważniejszych układów w każdym pojeździe, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo użytkownika i jego otoczenia, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich materiałów, które wykorzystuje się do produkcji taśm hamulcowych Waryński.
- Szerokość: 30mm
- Opakowanie: 1szt
- Długość gwintu: 22mm
- Średnica sworznia: 11,8mm
- Średnica wewnętrzna: 207mm
- Średnica Gwintu: 10mm
- Grubość z okładziną: 4mm
- Średnica gwintu: 10mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,65 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1szt |
| Średnica wewnętrzna | 207mm |
| Średnica sworznia | 11,8mm |
| Szerokość | 30mm |
| Długość gwintu | 22mm |
| Średnica Gwintu | 10mm |
| Grubość z okładziną | 4mm |
| Kod producenta | H275100030132W |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.