Tarcza sprzęgła AH64100 JOHN DEERE Waryński
251,10 zł
4 w magazynie
Opis
Tarcza sprzęgłowa w marce Waryński to produkt najwyższej jakości. Tarcza Sprzęgłowa jest jednym z najważniejszych elementów układu przeniesienia napędu. Odpowiada za przekazanie momentu obrotowego z koła zamachowego na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów. Jednym z zadań tarczy sprzęgła jest również redukcja i tłumienie drgań przenoszonych napędów.
- Średnica wewnętrzna: 26mm
- Średnica zewnętrzna: 251mm
- Rodzaj: Nitowana
- Opakowanie: 1szt
- Ilośc zębów: 10
- Grubość tarczy z okładziną: 9mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,65 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1szt |
| Średnica wewnętrzna | 26mm |
| Średnica zewnętrzna | 251mm |
| Rodzaj | Nitowana |
| Ilośc zębów | 10 |
| Grubość tarczy z okładziną | 9mm |
| Kod producenta | AH64100W |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.