Tarcza hamulcowa FENDT. Waryński
155,00 zł
5 w magazynie
Opis
Tarcze hamulcowe w marce Waryński to produkty najwyższej jakości. Układ hamulcowy to niewątpliwie jeden z najważniejszych układów w każdym pojeździe, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo użytkownika i jego otoczenia, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich materiałów, które wykorzystuje się do produkcji tarcz hamulcowych Waryński.
- Szerokość: 12,7mm
- Średnica wewnętrzna: 36mm
- Średnica zewnętrzna: 102mm
- Rodzaj: Nitowana
- Opakowanie: 1szt
- Ilośc zębów: 20
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1szt |
| Średnica wewnętrzna | 36mm |
| Średnica zewnętrzna | 102mm |
| Rodzaj | Nitowana |
| Ilośc zębów | 20 |
| Szerokość | 12,7mm |
| Kod producenta | H231103030020W |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.