Szczęka hamulcowa H205100150020 FENDT Waryński (sprzedawane po 4 )
440,10 zł
Brak w magazynie
Opis
Szczęki hamulcowe w marce Waryński to produkty najwyższej jakości. Układ hamulcowy to niewątpliwie jeden z najważniejszych układów w każdym pojeździe, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo użytkownika i jego otoczenia, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich materiałów, które wykorzystuje się do produkcji szczęk hamulcowych Waryński.
- Szerokość: 60mm
- Rodzaj: Klejona
- Wysokość: 167mm
- Opakowanie: 1szt
- Wysokość okładziny: 150mm
- Grubość okładziny: 5mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1szt |
| Rodzaj | Klejona |
| Wysokość | 167mm |
| Szerokość | 60mm |
| Grubość okładziny | 5mm |
| Wysokość okładziny | 150mm |
| Kod producenta | H205100150020W |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.