Silnik hydrauliczny orbitalny WMM 32 cm3/obr (100 bar / max.140 bar) Waryński
465,00 zł
39 w magazynie
Opis
Silnik hydrauliczny orbitalny WMM 32 cm3/obr (100 bar / max.140 bar / max.chwilowe 160 bar) Waryński. Silniki serii WMM (boczne przyłącze) mają lekką kompaktową konstrukcję, wysoki moment obrotowy. Możliwość połączenia równolegle lub szeregowo. W celu osiągnięcia dłuższej żywotności zaleca się, aby opytamalne waryunki pracy były na poziomie 1/3 do 2/3 parametrów maksymalnych. Silniki serii WMM należą do szeregu małych silników orbitalnych.
- Chłonność: 31,6cm3/obr
- Średnica wałka: O16mm
- Gwint przyłącza spustowego: 1/8″ BSP”cal
- Gwinty przyłączeniowe: 3/8″ BSP”cal
- Maks. ciśnienie robocze: 14 MPa (140 bar) – Uwaga: maksymalnie 6 sekund / 1 minutę pracy silnika (przekroczenie tych parametrów grozi uszkodzeniem silnika)MPa (bar)
- Maks.Ciśnienie chwilowe: 16 MPa (160 bar) – Uwaga: maksymalnie 1 sekunda / 1 minutę pracy silnika (przekroczenie tych parametrów grozi natychmiastowym uszkodzeniem silnika)MPa (bar)
- Maks.Ciśnienie nomimalne: 10 MPa (100 bar) – Uwaga: maksymalne ciągłe ciśnienie pracy silnikaMPa (bar)
- Maks.moc na wyjściu: 2,4kW
- Maks.Moment obrotowy: 57Nm
- Maks.Moment obrotowy nominalny: 40Nm
- Maks.Prędkość obrotowa nominalna: 630obr/min
- Maks.Przepływ Cieczy roboczej: 20l/min
- Opakowanie zbiorcze: 1szt
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,3 kg |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1szt |
| Gwinty przyłączeniowe | 3/8" BSP"cal |
| Średnica wałka | O16mm |
| Maks.Ciśnienie chwilowe | 16 MPa (160 bar) – Uwaga: maksymalnie 1 sekunda / 1 minutę pracy silnika (przekroczenie tych parametrów grozi natychmiastowym uszkodzeniem silnika)MPa (bar) |
| Chłonność | 31,6cm3/obr |
| Gwint przyłącza spustowego | 1/8" BSP"cal |
| Maks. ciśnienie robocze | 14 MPa (140 bar) – Uwaga: maksymalnie 6 sekund / 1 minutę pracy silnika (przekroczenie tych parametrów grozi uszkodzeniem silnika)MPa (bar) |
| Maks.Ciśnienie nomimalne | 10 MPa (100 bar) – Uwaga: maksymalne ciągłe ciśnienie pracy silnikaMPa (bar) |
| Maks.moc na wyjściu | 2,4kW |
| Maks.Moment obrotowy | 57Nm |
| Maks.Moment obrotowy nominalny | 40Nm |
| Maks.Prędkość obrotowa nominalna | 630obr/min |
| Maks.Przepływ Cieczy roboczej | 20l/min |
| Kod producenta | WMM-32 |














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.