Lusterko uniwersalne z martwym polem 441 x 228 mocowanie 15-32mm
201,00 zł
12 w magazynie
Opis
Lusterko uniwersalne z martwym polem 441 x 228 mocowanie 15-32mm
Wymiary całego lusterka: 441mm/228mm
Wymiary lusterka głównego: 287mm/228mm
Promień krzywizny lusterka głównego: 1200
Wymiary lusterka panoramicznego (martwe pole): 154mm/210mm
Promień krzywizny lusterka panoramicznego (martwe pole): 300
Wymiary mocowania: O 15-32mm
Numer OE: ACV0805960*
*tylko w celach porównawczych
- Ilość w opakowaniu: 1szt
- Podgrzewanie: Nie
- Rozmiar mocowania: 15-32mm
- Rozmiar całego lusterka: 441x228mm
- Rozmiar lusterka głównego: 287x228mm
- Rozmiar lusterka panoramicznego: 154x210mm
- Promień krzywizny lusterka głównego: 1200
- Typ: Uniwersalne z martwym polem
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,35 kg |
|---|---|
| Typ | Uniwersalne z martwym polem |
| Ilość w opakowaniu | 1szt |
| Podgrzewanie | Nie |
| Rozmiar mocowania | 15-32mm |
| Rozmiar całego lusterka | 441x228mm |
| Rozmiar lusterka głównego | 287x228mm |
| Rozmiar lusterka panoramicznego | 154x210mm |
| Promień krzywizny lusterka głównego | 1200 |
| Kod producenta | LP0435MP |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.