Lemiesz gumowy pługa śnieżnego zbrojony Z-4453 73.5×17.5×5
131,30 zł
31 w magazynie
Opis
LEMIESZ GUMOWY PŁUGA ŚNIEŻNEGO ZBROJONY
Typ: Z-4453
Długość: 735 mm
Szerokość: 175 mm
Grubość: 50 mm
- Długość: 735mm
- Szerokość: 175mm
- Grubość: 50mm
- Opakowanie: 1szt
- Typ: Z-4453
- Zbrojony: TAK
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,2 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1szt |
| Długość | 735mm |
| Typ | Z-4453 |
| Szerokość | 175mm |
| Grubość | 50mm |
| Zbrojony | TAK |
| Kod producenta | LEMZ4453Z |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.