Wał przegubowo-teleskopowy 860-1050mm 540Nm szerokokątny dr. st. sprzęgło z kołkiem 1900 Nm CE 2020 seria 4R Waryński
1822,60 zł
3 w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Długość maksymalna: 1050mm
- Długość minimalna: 860mm
- Grubość rury wewnętrznej: 45mm
- Grubość rury zewnętrznej: 51,5mm
- Moc nominalna: 30 ( 41 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 540Nm
- Kąt pracy: Max 35° chwilowo 80°
- Średnica łożyska: 27mm
- Wysokość krzyżaka: 82mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR214471, WR216390, Krzyżak – WR219301, Widłak rury wew. – WR219307, Rura wewnętrzna – WR2323705, Rura zewnętrzna – WR2322735, Sprzęgło – WR214373, Obudowa – WR22941129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 3,8mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 3mm
- Moment rozłączający sprzęgło: 1900Nm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Sprzęgło z kołkiem
- Sprzęgło od strony Traktora: Szerokokątny
- Sprzęgło: Sprzęgło z kołkiem, szerokokątny
- Moc rozłączająca sprzęgło: 1900 NmNm
- Grubość rury wewnętrznej:: 36mm
- Grubość rury zewnętrznej:: 43,5mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 19,7 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 860mm |
| Długość maksymalna | 1050mm |
| Moc nominalna | 30 ( 41 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 540Nm |
| Kąt pracy | Max 35° chwilowo 80° |
| Średnica łożyska | 27mm |
| Wysokość krzyżaka | 82mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR214471, WR216390, Krzyżak – WR219301, Widłak rury wew. – WR219307, Rura wewnętrzna – WR2323705, Rura zewnętrzna – WR2322735, Sprzęgło – WR214373, Obudowa – WR22941129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 3,8mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 3mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | 1900Nm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Sprzęgło z kołkiem |
| Sprzęgło od strony Traktora | Szerokokątny |
| Moc rozłączająca sprzęgło | 1900 NmNm |
| Sprzęgło | Sprzęgło z kołkiem, szerokokątny |
| Grubość rury wewnętrznej: | 36mm |
| Grubość rury zewnętrznej: | 43,5mm |
| Kod producenta | W49071860 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.