Wał przegubowo-teleskopowy 660-960mm 1240Nm CE 2020 seria 8R Waryński
1040,30 zł
Brak w magazynie
Opis
- Długość maksymalna: 960mm
- Długość minimalna: 660mm
- Grubość rury wewnętrznej: 54mm
- Grubość rury zewnętrznej: 63mm
- Moc nominalna: 70 ( 95 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 1240Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 35mm
- Wysokość krzyżaka: 106,3mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227801, Krzyżak – WR219801, Widłak rury zew. – WR219806, Widłak rury wew. – WR219807, Rura wewnętrzna – WR2383505, Rura zewnętrzna – WR2382535, Obudowa –
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
- Sprzęgło: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 21,45 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 660mm |
| Długość maksymalna | 960mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 54mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 63mm |
| Moc nominalna | 70 ( 95 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 1240Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 35mm |
| Wysokość krzyżaka | 106,3mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227801, Krzyżak – WR219801, Widłak rury zew. – WR219806, Widłak rury wew. – WR219807, Rura wewnętrzna – WR2383505, Rura zewnętrzna – WR2382535, Obudowa – |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Sprzęgło | Brak |
| Kod producenta | W8B1B1660 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.