Wał przegubowo-teleskopowy 560-830mm 210Nm 10220 CE 2020 seria 1R WARYŃSKI WA21-61
370,80 zł
17 w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Długość maksymalna: 830mm
- Długość minimalna: 560mm
- Grubość rury wewnętrznej: 29mm
- Grubość rury zewnętrznej: 36mm
- Moc nominalna: 12 ( 16 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 210Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 22mm
- Wysokość krzyżaka: 54mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227101, Krzyżak – WR219101, Widłak rury wew. – WR219107, Widłak rury zew. – WR219106, Rura wewnętrzna – WR2311440, Rura zewnętrzna – WR2321440, Obudowa – WR21911129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 4mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 3,2mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
- Sprzęgło: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,8 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 560mm |
| Długość maksymalna | 830mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 29mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 36mm |
| Moc nominalna | 12 ( 16 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 210Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 22mm |
| Wysokość krzyżaka | 54mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227101, Krzyżak – WR219101, Widłak rury wew. – WR219107, Widłak rury zew. – WR219106, Rura wewnętrzna – WR2311440, Rura zewnętrzna – WR2321440, Obudowa – WR21911129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 4mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 3,2mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Sprzęgło | Brak |
| Kod producenta | W1B1B1560 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.