Wał przegubowo-teleskopowy 510-720mm 460Nm szerokokątny od st.maszyny CE seria 3R WARYŃSKI
1292,30 zł
Brak w magazynie
Opis
Nowa Seria R wałów Waryński, powstała aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują kute widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałość oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działania UV oraz niskich temperatur. Dzięki zastosowaniu specjalnego pierścienia wały Waryński gwarantują szybki montaż.
- Długość maksymalna: 720mm
- Długość minimalna: 510mm
- Grubość rury wewnętrznej: 36mm
- Grubość rury zewnętrznej: 43,5mm
- Moc nominalna: 26 ( 35 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 460Nm
- Kąt pracy: Max 35° chwilowo 80°
- Średnica łożyska: 27mm
- Wysokość krzyżaka: 74,6mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227301, Krzyżak – WR219301, Widłak rury wew. – WR219307, Widłak rury zew. – WR219306, Rura wewnętrzna – WR2323355, Rura zewnętrzna – WR2322385, Obudowa – WR21931129
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 4,5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 3,4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Szerokokątny
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 15,4 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 510mm |
| Długość maksymalna | 720mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 36mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 43,5mm |
| Moc nominalna | 26 ( 35 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 460Nm |
| Kąt pracy | Max 35° chwilowo 80° |
| Średnica łożyska | 27mm |
| Wysokość krzyżaka | 74,6mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227301, Krzyżak – WR219301, Widłak rury wew. – WR219307, Widłak rury zew. – WR219306, Rura wewnętrzna – WR2323355, Rura zewnętrzna – WR2322385, Obudowa – WR21931129 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 4,5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 3,4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Szerokokątny |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Kod producenta | W32190510 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.