Wał przegubowo-teleskopowy 1660-2390mm 1890Nm sprzęgło cierne 2500Nm CE 2020 seria 9R Waryński
4215,50 zł
2 w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Długość maksymalna: 2390mm
- Długość minimalna: 1660mm
- Grubość rury wewnętrznej: 54mm
- Grubość rury zewnętrznej: 63mm
- Moc nominalna: 106 ( 145 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 1890Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 41mm
- Wysokość krzyżaka: 118mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227901, Krzyżak – WR219901, Widłak rury zew. – WR219906, Widłak rury wew. – WR219907, Rura wewnętrzna – WR23831055, Rura zewnętrzna – WR23821090, Obudowa – WR21991129, Sprzęgło – WR213950
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: 2500Nm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Sprzęgło cierne
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 50,75 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1660mm |
| Długość maksymalna | 2390mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 54mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 63mm |
| Moc nominalna | 106 ( 145 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 1890Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 41mm |
| Wysokość krzyżaka | 118mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227901, Krzyżak – WR219901, Widłak rury zew. – WR219906, Widłak rury wew. – WR219907, Rura wewnętrzna – WR23831055, Rura zewnętrzna – WR23821090, Obudowa – WR21991129, Sprzęgło – WR213950 |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | 2500Nm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Sprzęgło cierne |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Kod producenta | W9B1611660 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.