Wał przegubowo-teleskopowy 1510-2130mm 830Nm szerokokątny Z21 dr.str. sprzęgło jednokierunkowe Z20 – 1 3/4 CE 2020 seria 6R Waryński
2926,10 zł
2 w magazynie
Opis
Wał wykonany według nowej Normy PN-EN-12965_2020. Wały Serii R Waryński powstały, aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu blokującego wały Waryński gwarantują szybki montaż, oraz bezpieczeństwo i są zgodne z nowo obowiązującą Normą.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałości oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działanie UV oraz niskie temperatury.
- Długość maksymalna: 2130mm
- Długość minimalna: 1210mm
- Grubość rury wewnętrznej: 45mm
- Grubość rury zewnętrznej: 54mm
- Moc nominalna: 47 ( 64 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/4″ – Z20cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z21cal
- Moment obrotowy: 830Nm
- Kąt pracy: Max 35° chwilowo 80°
- Średnica łożyska: 30,2mm
- Wysokość krzyżaka: 91,4mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Krzyżak – WR219601, Widłak rury wew. – WR219607, Widłak rury zew. – WR219606, Rura wewnętrzna – WR23631055, Rura zewnętrzna – WR23621090, Obudowa – WR22961129, Sprzęgło –
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5,5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Sprzęgło jednokierunkowe
- Sprzęgło od strony Traktora: Szerokokątny
Informacje dodatkowe
| Waga | 35,15 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1210mm |
| Długość maksymalna | 2130mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 45mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 54mm |
| Moc nominalna | 47 ( 64 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/4" – Z20cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z21cal |
| Moment obrotowy | 830Nm |
| Kąt pracy | Max 35° chwilowo 80° |
| Średnica łożyska | 30,2mm |
| Wysokość krzyżaka | 91,4mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Krzyżak – WR219601, Widłak rury wew. – WR219607, Widłak rury zew. – WR219606, Rura wewnętrzna – WR23631055, Rura zewnętrzna – WR23621090, Obudowa – WR22961129, Sprzęgło – |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5,5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Sprzęgło jednokierunkowe |
| Sprzęgło od strony Traktora | Szerokokątny |
| Kod producenta | W692171210 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.