Wał przegubowo-teleskopowy 1110-1710mm 1890Nm CE 2020 seria 9R Waryński
2304,90 zł
2 w magazynie
Opis
- Długość maksymalna: 1710mm
- Długość minimalna: 1110mm
- Grubość rury wewnętrznej: 54mm
- Grubość rury zewnętrznej: 63mm
- Moc nominalna: 106 ( 145 )KW ( KM )
- Mocowanie do maszyny: 1 3/8″ – Z6cal
- Mocowanie do traktora: 1 3/8″ – Z6cal
- Moment obrotowy: 1890Nm
- Kąt pracy: Max 17°
- Średnica łożyska: 41mm
- Wysokość krzyżaka: 118mm
- Rodzaj łącznika teleskopowego: Rura trójkątna
- Współpracuje z: Widłak zewnętrzny – WR227901, Krzyżak – WR219901, Widłak rury zew. – WR219906, Widłak rury wew. – WR219907, Rura wewnętrzna – WR2383955, Rura zewnętrzna – WR2382985, Obudowa –
- Grubość ścianki rury wewnętrznej: 5mm
- Grubość ścianki rury zewnętrznej: 4mm
- Moment rozłączający sprzęgło: BrakNm
- Sprzęgło od strony Maszyny: Brak
- Sprzęgło od strony Traktora: Brak
- Sprzęgło: Brak
Informacje dodatkowe
| Waga | 32,55 kg |
|---|---|
| Długość minimalna | 1110mm |
| Długość maksymalna | 1710mm |
| Grubość rury wewnętrznej | 54mm |
| Grubość rury zewnętrznej | 63mm |
| Moc nominalna | 106 ( 145 )KW ( KM ) |
| Mocowanie do maszyny | 1 3/8" – Z6cal |
| Mocowanie do traktora | 1 3/8" – Z6cal |
| Moment obrotowy | 1890Nm |
| Kąt pracy | Max 17° |
| Średnica łożyska | 41mm |
| Wysokość krzyżaka | 118mm |
| Rodzaj łącznika teleskopowego | Rura trójkątna |
| Współpracuje z | Widłak zewnętrzny – WR227901, Krzyżak – WR219901, Widłak rury zew. – WR219906, Widłak rury wew. – WR219907, Rura wewnętrzna – WR2383955, Rura zewnętrzna – WR2382985, Obudowa – |
| Grubość ścianki rury wewnętrznej | 5mm |
| Grubość ścianki rury zewnętrznej | 4mm |
| Moment rozłączający sprzęgło | BrakNm |
| Sprzęgło od strony Maszyny | Brak |
| Sprzęgło od strony Traktora | Brak |
| Sprzęgło | Brak |
| Kod producenta | W9B1B11110 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.