Szczotka tarczowa z otworem – drut falowany FI 22/150 mm / TEGER
18,40 zł
220 w magazynie
Opis
Szczotka tarczowa z otworem – drut falowany FI 22/150 mm / TEGER przeznaczona do powierzchniowej obróbki elementów metalowych i stalowych przy pomocy szlifierki stołowej. Skutecznie usuwa stare warstwy farb czy lakierów, usuwa ogniska korozji i naloty. Tarczowy kształt szczotki umożliwia szybką obróbkę wąskich powierzchni o nieregularnych kształtach a idealne wyważenie zapewnia niski poziom wibracji. Zastosowany w szczotce drut charakteryzuje się dużą elastycznością i zdolnością do odkształcania przez co idealnie nadaje się do materiałów wymagających mniej agresywnej obróbki.
- Rodzaj: Tarczowa
- Opakowanie: Blister
- Materiał: Drut stalowy
- Średnica otworu: 22mm
- Przeznaczenie: Szlifierki stołowe
- Średnica szczotki: 150mm
- Rodzaj drutu: Falowany
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Materiał | Drut stalowy |
| Opakowanie | Blister |
| Rodzaj | Tarczowa |
| Średnica otworu | 22mm |
| Przeznaczenie | Szlifierki stołowe |
| Rodzaj drutu | Falowany |
| Średnica szczotki | 150mm |
| Kod producenta | T-W-SDIT028 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.