Szczotka doczołowa z trzpieniem – drut skręcany FI 6/80 mm / TEGER
13,40 zł
212 w magazynie
Opis
Szczotka doczołowa z trzpieniem – drut skręcany FI 6/80 mm / TEGER przeznaczona do powierzchniowej obróbki elementów metalowych i stalowych przy pomocy wiertarek i wkrętarek ręcznych. Skutecznie usuwa stare warstwy farb czy lakierów, usuwa ogniska korozji i naloty. Nadaje się również do wygładzania krawędzi i likwidowania zadziorów. Doczołowy kształt szczotki umożliwia szybką obróbkę płaskich powierzchni a idealne wyważenie zapewnia niski poziom wibracji. Zastosowany w szczotce drut charakteryzuje się dużą sztywnością co sprawdza się podczas agresywnej obróbki materiałów.
- Rodzaj: Doczołowa
- Opakowanie: Blister
- Materiał: Drut stalowy
- Średnica trzpienia: 6mm
- Przeznaczenie: Wiertarki i wkrętarki ręczne
- Średnica szczotki: 80mm
- Rodzaj drutu: Skręcany
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Materiał | Drut stalowy |
| Opakowanie | Blister |
| Rodzaj | Doczołowa |
| Przeznaczenie | Wiertarki i wkrętarki ręczne |
| Rodzaj drutu | Skręcany |
| Średnica trzpienia | 6mm |
| Średnica szczotki | 80mm |
| Kod producenta | T-W-SDIT003 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.