Talerz uzębiony Z-8 fi 510 mocowanie 4/98 grubość 4 stal borowa WARYŃSKI R
146,30 zł
105 w magazynie
Opis
Nowe Talerze Waryński Serii R to gwarancja najwyższej jakości. Jeszcze większa odporność na pękanie i wyginanie. Talerze wykonane z wysokowęglowej stali borowej, hartowane i odpuszczane w specjalnych matrycach zapewniających utrzymanie kształtu oraz równomierne chłodzenie przy bardzo wysokiej twadrości sięgającej 50 HRC. Dzięki czemu talerz zachowuje trudnościeralne właściwości oraz dużą elastyczność w celu uniknięcia pęknięć. Dzięki czemu klienci otrzymują talerz o ponad 20% dłuższej żywotności oraz o wiele bardziej wytrzymały na uszkodzenia.
- Grubość: 4mm
- Rodzaj: uzębiony
- Średnica: 510mm
- Wysokość: 54mm
- Materiał: stal borowa
- Ilość zębów: 8
- Otwór na oś: 4 / 98mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Materiał | stal borowa |
| Rodzaj | uzębiony |
| Ilośc zębów | 8 |
| Wysokość | 54mm |
| Średnica | 510mm |
| Grubość | 4mm |
| Otwór na oś | 4 / 98mm |
| Kod producenta | W-55102240 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.