Talerz uzębiony Z-12 fi 610 mocowanie 4/98 grubość 6 stal borowa WARYŃSKI R
322,40 zł
49 w magazynie
Opis
Nowe Talerze Waryński Serii R to gwarancja najwyższej jakości. Jeszcze większa odporność na pękanie i wyginanie. Talerze wykonane z wysokowęglowej stali borowej, hartowane i odpuszczane w specjalnych matrycach zapewniających utrzymanie kształtu oraz równomierne chłodzenie przy bardzo wysokiej twadrości sięgającej 50 HRC. Dzięki czemu talerz zachowuje trudnościeralne właściwości oraz dużą elastyczność w celu uniknięcia pęknięć. Dzięki czemu klienci otrzymują talerz o ponad 20% dłuższej żywotności oraz o wiele bardziej wytrzymały na uszkodzenia.
- Grubość: 6mm
- Rodzaj: uzębiony
- Średnica: 610mm
- Wysokość: 82mm
- Materiał: stal borowa
- Ilość zębów: 12
- Otwór na oś: 4 / 98mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,9 kg |
|---|---|
| Materiał | stal borowa |
| Rodzaj | uzębiony |
| Ilośc zębów | 12 |
| Wysokość | 82mm |
| Średnica | 610mm |
| Grubość | 6mm |
| Otwór na oś | 4 / 98mm |
| Kod producenta | W-56102250 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.