Talerz uzębiony Z-10 fi 610 otwór 40×40 grubość 6 mm stal borowa WARYŃSKI R
328,60 zł
25 w magazynie
Opis
Nowe Talerze Waryński Serii R to gwarancja najwyższej jakości. Jeszcze większa odporność na pękanie i wyginanie.
Talerze wykonane z wysokowęglowej stali borowej, hartowane i odpuszczane w specjalnych matrycach zapewniających utrzymanie kształtu oraz równomierne chłodzenie przy bardzo wysokiej twadrości sięgającej 50 HRC. Dzięki czemu talerz zachowuje trudnościeralne właściwości oraz dużą elastyczność w celu uniknięcia pęknięć.
Dzięki czemu klienci otrzymują talerz o ponad 20% dłuższej żywotności oraz o wiele bardziej wytrzymały na uszkodzenia.
- Grubość: 6mm
- Rodzaj: uzębiony
- Średnica: 610mm
- Wysokość: 87mm
- Materiał: stal borowa
- Ilość zębów: 10szt
- Otwór na oś: 42,5×42,5mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,05 kg |
|---|---|
| Materiał | stal borowa |
| Rodzaj | uzębiony |
| Ilośc zębów | 10szt |
| Wysokość | 87mm |
| Średnica | 610mm |
| Grubość | 6mm |
| Otwór na oś | 42,5×42,5mm |
| Kod producenta | W-76104060 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.