Talerz uzębiony fi 330 otwór 4×98 stal borowa WARYŃSKI R
64,50 zł
21 w magazynie
Opis
Nowe Talerze Waryński Serii R to gwarancja najwyższej jakości. Jeszcze większa odporność na pękanie i wyginanie. Talerze wykonane z wysokowęglowej stali borowej, hartowane i odpuszczane w specjalnych matrycach zapewniających utrzymanie kształtu oraz równomierne chłodzenie przy bardzo wysokiej twadrości sięgającej 50 HRC. Dzięki czemu talerz zachowuje trudnościeralne właściwości oraz dużą elastyczność w celu uniknięcia pęknięć. Dzięki czemu klienci otrzymują talerz o ponad 20% dłuższej żywotności oraz o wiele bardziej wytrzymały na uszkodzenia.
- Grubość: 3mm
- Rodzaj: uzębiony
- Średnica: 330mm
- Wysokość: 18mm
- Materiał: stal borowa
- Ilość zębów: 6
- Otwór na oś: 4/98mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,9 kg |
|---|---|
| Materiał | stal borowa |
| Rodzaj | uzębiony |
| Ilośc zębów | 6 |
| Wysokość | 18mm |
| Średnica | 330mm |
| Grubość | 3mm |
| Otwór na oś | 4/98mm |
| Kod producenta | W-7330223 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.