Talerz gładki fi 660 mocowanie 6 / 234 stal borowa Waryński R W-5195660/35/6/2
384,40 zł
55 w magazynie
Opis
Nowe Talerze Waryński Serii R to gwarancja najwyższej jakości. Jeszcze większa odporność na pękanie i wyginanie.
Talerze wykonane z wysokowęglowej stali borowej, hartowane i odpuszczane w specjalnych matrycach zapewniających utrzymanie kształtu oraz równomierne chłodzenie przy bardzo wysokiej twadrości sięgającej 50 HRC. Dzięki czemu talerz zachowuje trudnościeralne właściwości oraz dużą elastyczność w celu uniknięcia pęknięć.
Dzięki czemu klienci otrzymują talerz o ponad 20% dłuższej żywotności oraz o wiele bardziej wytrzymały na uszkodzenia.
- Grubość: 6mm
- Rodzaj: gładki
- Średnica: 660mm
- Wysokość: 100mm
- Materiał: stal borowa
- Ilość zębów: Brak
- Otwór na oś: 6 / 234mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 16,2 kg |
|---|---|
| Materiał | stal borowa |
| Rodzaj | gładki |
| Ilośc zębów | Brak |
| Wysokość | 100mm |
| Średnica | 660mm |
| Grubość | 6mm |
| Otwór na oś | 6 / 234mm |
| Kod producenta | W-5660676 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.