Szybkozłącze pneumatyczne P26 NW7.2 gniazdo pod wąż DN10mm POLMO ( sprzedawane po 5 )
113,80 zł
72 w magazynie
Opis
Szybkozłącze pneumatyczne P26 NW7.2 gniazdo pod wąż DN10mm POLMO – najpopularniejsze szybkozłącza mosiężne o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Szybkozłącza zaprojektowane są zgodnie z wymogami wymiarowymi i jakościowymi zgodnymi ze standardowym profilem EURO, który określa szczegółowo charakterystykę i wymiary. Kompatybilność szybkozłączy produkowanych przez różnych producentów zgodnie z tym standardem. Zamienne z szybkozłączami serii P26 z: RECTUS, CEJN i innych.
- Temperatura pracy: od -20 do +100°C
- Max.ciśnienie pracy: 3,5 (35)MPa (bar)
- Seria: P26; 7.2
- Króciec na wąż DN: 10mm
- Materiał: Mosiądz
- Rodzaj: Gniazdo
- Opakowanie zbiorcze: 5szt
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,42 kg |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 5szt |
| Materiał | Mosiądz |
| Rodzaj | Gniazdo |
| Temperatura pracy | od -20 do +100°C |
| Max.ciśnienie pracy | 3,5 (35)MPa (bar) |
| Seria | P26; 7.2 |
| Króciec na wąż DN | 10mm |
| Kod producenta | P26GN10MMP |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.