Szybkozłącze hydrauliczne zrywalne seria WIA3CV (3CFPV) 68 l/min gniazdo 3/4″ UNF gwint wewnętrzny EURO PUSH-PULL (ISO 7241-A) Waryński
186,00 zł
127 w magazynie
Opis
Szybkozłącze hydrauliczne zrywalne seria WIA3CV (3CFPV) gniazdo G3/4″UNF gwint wewnętrzny EURO PUSH-PULL (ISO 7241-A) Waryński. Najpopularniejsze szybkozłącza hydrauliczne o bardzo szerokim spektrum zastosowań w najnowszych ciągnikach rolniczych. Ten rodzaj wykonania gniazda szybkozłącza zabezpiecza przed pęknięciem/zerwaniem przewodu hydraulicznego i utratą oleju hydraulicznego w przypadku jego niezamierzonego naciągnięcia – np. odjazd ciągnika bez odczepienia hydrauliki z podłączonej maszyny (montaż gniazda na sztywno bez dodatkowych uchwytów). Szybkozłącza zaprojektowane są zgodnie z wymogami wymiarowymi i jakościowymi normy ISO 7241 Seria A, która określa szczegółowo charakterystykę i wymiary. Zamienne z szybkozłączami innych renomowanych producentów takich jak: Parker, Faster, Stucchi, DNP i innych.
- Temperatura pracy: od -20 do +100°C
- Rodzaj: PUSH-PULL z fukcją ZRYWANIA
- Stożek – gwint: Calowy UNF
- Montaż: Sztywny montaż do bloku zaworu lub przewodu rurowego (funkcja zrywania)
- Podłączenie: Możliwość podłączenia pod ciśnieniem wyłącznie wtyku
- Odłączanie: Możliwść odłączania tylko w nagłych wypadkach (np.. w przypadku awarii maszyny)
- Nominalne natężenie przepływu: 68l/min
- Opakowanie zbiorcze: 1szt
- Gwint: Wewnętrzny 3/4″UNF”cal
- Max.ciśnienie pracy: 25 (250)MPa (bar)
- Norma: (EURO); ISO-7241-A (ISO-A)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,55 kg |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1szt |
| Rodzaj | PUSH-PULL z fukcją ZRYWANIA |
| Temperatura pracy | od -20 do +100°C |
| Gwint | Wewnętrzny 3/4"UNF"cal |
| Max.ciśnienie pracy | 25 (250)MPa (bar) |
| Norma | (EURO); ISO-7241-A (ISO-A) |
| Stożek - gwint | Calowy UNF |
| Montaż | Sztywny montaż do bloku zaworu lub przewodu rurowego (funkcja zrywania) |
| Podłączenie | Możliwość podłączenia pod ciśnieniem wyłącznie wtyku |
| Odłączanie | Możliwść odłączania tylko w nagłych wypadkach (np.. w przypadku awarii maszyny) |
| Nominalne natężenie przepływu | 68l/min |
| Kod producenta | WIA3CVU34W |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.