Specjalistyczne szczypce z długimi szczękami do pierścieni osadczych 8″ zewnętrzne proste Waryński
71,90 zł
90 w magazynie
Opis
Specjalistyczne szczypce z długimi szczękami do demontażu i montażu pierścieni osadczych 8 1/2″ zewnętrzne proste Waryński
- Opakowanie zbiorcze: 1szt
- Materiał rekojeści: Specjalny rodzaj tworzywa polepszający chwyt nakładany metodą zanurzeniową
- Pokrycie antykorozyjne: Metodą fosfatowania
- Twardość szczęk: 42-48HRC
- Sprężyna robocza: W zawiasie szczęk (schowana)
- Końcówki robocze: Toczone
- Materiał wykonania szczypiec: Stal stopowa węglowa
- Gwarancja producenta: 25 lat
- Długość: 220mm
- Długość szczęk: 75mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1szt |
| Długość | 220mm |
| Gwarancja producenta | 25 lat |
| Materiał rekojeści | Specjalny rodzaj tworzywa polepszający chwyt nakładany metodą zanurzeniową |
| Pokrycie antykorozyjne | Metodą fosfatowania |
| Twardość szczęk | 42-48HRC |
| Sprężyna robocza | W zawiasie szczęk (schowana) |
| Końcówki robocze | Toczone |
| Materiał wykonania szczypiec | Stal stopowa węglowa |
| Długość szczęk | 75mm |
| Kod producenta | WMP141 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.