Tarcza sprzęgła II stopnia MF-3/ MF-4 ORYGINAŁ URSUS
128,70 zł
39 w magazynie
Opis
Tarcza sprzęgłowa w marce Ursus to produkt najwyższej jakości. Tarcza Sprzęgłowa jest jednym z najważniejszych elementów układu przeniesienia napędu. Odpowiada za przekazanie momentu obrotowego z koła zamachowego na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów. Jednym z zadań tarczy sprzęgła jest również redukcja i tłumienie drgań przenoszonych obciążeń.Każdy produkt posiada żelazną 24 miesięczną gwarancje.
- Średnica wewnętrzna: 38mm
- Średnica zewnętrzna: 250mm
- Rodzaj: Nitowana
- Opakowanie: 1szt
- Ilośc zębów: 25szt
- Grubość tarczy z okładziną: 9mm
- Ilość nitów piasty: 8szt
- Ilość frezów: 25szt
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,7 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1szt |
| Średnica wewnętrzna | 38mm |
| Średnica zewnętrzna | 250mm |
| Rodzaj | Nitowana |
| Ilośc zębów | 25szt |
| Grubość tarczy z okładziną | 9mm |
| Ilość nitów piasty | 8szt |
| Ilość frezów | 25szt |
| Kod producenta | 1865836M91U |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.