Tarcza sprzęgła 1-stopnia F-280 Z-16. 49011175 Zetor PREMIUM ORYGINAŁ URSUS
142,60 zł
4 w magazynie
Opis
Tarcza sprzęgłowa w marce Ursus to produkt najwyższej jakości. Tarcza Sprzęgłowa jest jednym z najważniejszych elementów układu przeniesienia napędu. Odpowiada za przekazanie momentu obrotowego z koła zamachowego na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów. Jednym z zadań tarczy sprzęgła jest również redukcja i tłumienie drgań przenoszonych obciążeń. Tarcza sprzęgłowa premium wyróżnia się dłuższą żywotnością zwiększoną o 30%, posiada zwiększoną liczbę nitów piasty, zostały również zmienione nity okładziny z aluminiowych na miedziane. Okładzina posiada więcej włókien, które wydłużają jej żywotność. Każdy produkt posiada 5 letnią żelazną gwarancję.
- Szerokość: 9mm
- Średnica wewnętrzna: 22mm
- Średnica zewnętrzna: 280mm
- Rodzaj: Nitowana
- Opakowanie: 1szt
- Ilośc zębów: 16
- Ilość nitów: 6szt
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1szt |
| Średnica wewnętrzna | 22mm |
| Średnica zewnętrzna | 280mm |
| Rodzaj | Nitowana |
| Ilośc zębów | 16 |
| Szerokość | 9mm |
| Ilość nitów | 6szt |
| Kod producenta | 30011191PU |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.