Szybkozłącze hydrauliczne wtyczka M18x1.5 gwint zewnętrzny EURO (9100818W) (ISO 7241-A) Waryński (opakowanie 10szt)
170,40 zł
12 w magazynie
Opis
Szybkozłącze hydrauliczne Waryński – wtyczka EURO. Najpopularniejsze szybkozłącza hydrauliczne o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Szybkozłącza zaprojektowane są zgodnie z wymogami wymiarowymi i jakościowymi normy ISO 7241 Seria A, która określa szczegółowo charakterystykę i wymiary, aby umożliwić kompatybilność szybkozłączy produkowanych przez różnych producentów zgodnie z tym standardem. Zamienne z szybkozłączami ISO-A innych producentów takich jak: Parker, Faster, Stucchi, DNP, Tema i innych.
- Opakowanie zbiorcze: 10szt
- Temperatura pracy: od -25 do +120°C
- Max.ciśnienie pracy: 25/250Mpa/bar
- Norma: (EURO), ISO-7241-A (ISO-A)
- Rodzaj: Wtyczka
- Stożek – gwint: 12L (12mm)
- Pasuje do gniazd: WIAM14MZ, WIAM16MZ, WIAM16MZL, WIAM18MZ, WIAM18MZL, WIAM22MZ, WIAM22MZL, WIAR12MW, WIAM14MZ-PP, WIAM16MZ-PP, WIAM16MZL-PP, WIAM18MZ-PP, WIAM18MZL-PP, WIAM22MZ-PP, WIAM22MZL-PP, WIAM20MZ-PP, 9100822G, 9100822GL, 9100818G, 9100818GL, 9100816GL, 9100814G, 9100816G, 9100820G; WIAM18MW-PPE; WIAM18MZL-PPE; WIAM18MZ-PPE; WIAM20MZ-PPE; WIAM22MW-PPE; WIAM22MZL-PPE; WIAM22MZ-PPE; WIAR12MW-PPE
- Pasuje do pokrywy: RM-WTYK12Z
- Gwint zewnętrzny: Zewnętrzny M18x1,5
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10szt |
| Rodzaj | Wtyczka |
| Temperatura pracy | od -25 do +120°C |
| Gwint zewnętrzny | Zewnętrzny M18x1,5 |
| Max.ciśnienie pracy | 25/250Mpa/bar |
| Norma | (EURO), ISO-7241-A (ISO-A) |
| Stożek - gwint | 12L (12mm) |
| Pasuje do pokrywy | RM-WTYK12Z |
| Pasuje do gniazd | WIAM14MZ, WIAM16MZ, WIAM16MZL, WIAM18MZ, WIAM18MZL, WIAM22MZ, WIAM22MZL, WIAR12MW, WIAM14MZ-PP, WIAM16MZ-PP, WIAM16MZL-PP, WIAM18MZ-PP, WIAM18MZL-PP, WIAM22MZ-PP, WIAM22MZL-PP, WIAM20MZ-PP, 9100822G, 9100822GL, 9100818G, 9100818GL, 9100816GL, 9100814G, 91 |
| Kod producenta | WIAM18SZ-10 |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.