Szybkozłącze hydrauliczne gniazdo M22x1.5 gwint zewnętrzny EURO PUSH-PULL (9100822G) (ISO 7241-A) Waryński (opakowanie 10szt)
387,30 zł
2 w magazynie
Opis
Szybkozłącze hydrauliczne Waryński – gniazdo EURO (PUSH-PULL). Najpopularniejsze szybkozłącza hydrauliczne o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Ten rodzaj wykonania gniazda szybkozłącza zabezpiecza przed pęknięciem/zerwaniem przewodu hydraulicznego i utratą oleju hydraulicznego w przypadku jego niezamierzonego naciągnięcia – np. odjazd ciągnika bez odczepienia hydrauliki z podłączonej maszyny (montaż gniazda szybkozłącza do korpusu/obudowy w ciągniku za tuleję blokującą). Szybkozłącza zaprojektowane są zgodnie z wymogami wymiarowymi i jakościowymi normy ISO 7241 Seria A, która określa szczegółowo charakterystykę i wymiary, aby umożliwić kompatybilność szybkozłączy produkowanych przez różnych producentów zgodnie z tym standardem. Zamienne z szybkozłączami ISO-A innych producentów takich jak: Parker, Faster, Stucchi, DNP, Tema i innych.
- Opakowanie zbiorcze: 10szt
- Temperatura pracy: od -25 do +120°C
- Max.ciśnienie pracy: 25/250Mpa/bar
- Norma: (EURO), ISO-7241-A (ISO-A)
- Rodzaj: Gniazdo PUSH-PULL
- Stożek – gwint: 15L (15mm)
- Pasuje do wtyczek: WIAM14SZ, WIAM16SZ, WIAM16SZL, WIAM18SZ, WIAM18SZL, WIAM22SZ, WIAM22SZL, WIAM20SZ, WIAR12SW, 9100820W, 9100816W, 9100818W, 9100822W, 9100814W, 9100820W; WIAM18SWE; WIAM18SZE; WIAM18SZLE; WIAM20SZE; WIAM22SWE; WIAM22SZE; WIAM22SZLE; WIAR12WE
- Pasuje do pokrywy: RM-GNIA12Z, 5049004EURO
- Gwint zewnętrzny: Zewnętrzny M22x1,5
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,3 kg |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10szt |
| Rodzaj | Gniazdo PUSH-PULL |
| Temperatura pracy | od -25 do +120°C |
| Gwint zewnętrzny | Zewnętrzny M22x1,5 |
| Max.ciśnienie pracy | 25/250Mpa/bar |
| Norma | (EURO), ISO-7241-A (ISO-A) |
| Stożek - gwint | 15L (15mm) |
| Pasuje do wtyczek | WIAM14SZ, WIAM16SZ, WIAM16SZL, WIAM18SZ, WIAM18SZL, WIAM22SZ, WIAM22SZL, WIAM20SZ, WIAR12SW, 9100820W, 9100816W, 9100818W, 9100822W, 9100814W, 9100820W; WIAM18SWE; WIAM18SZE; WIAM18SZLE; WIAM20SZE; WIAM22SWE; WIAM22SZE; WIAM22SZLE; WIAR12WE |
| Pasuje do pokrywy | RM-GNIA12Z, 5049004EURO |
| Kod producenta | WIAM22MZ-PP-10 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.