Nakładka zęba agregatu 80×12 na profil 70×70 kpl. Waryński
42,20 zł
39 w magazynie
Opis
Nakładka zęba agregatu Waryński dedykowane do konkretnego rozmiaru zeba i profilu montażowego. Dzięki temu zamocowanie zęba jest bardzo stabilne, a sam ząb nie przekręca się na boki. Precyzyjnie palone na na laserze – wąsy blokująze nie poękają podczas gięcia.
Malowane Kataforetycznie – to znakomite zabezpieczneinie elementów przed korozją.
Sprzedawane w kompletach ze śrubą, podkładką powiększoną oraz nakretką samokontrującą.
- Szerokość: 110mm
- Grubość: 10mm
- Otwór: 13mm
- Opakowanie: 1 szt.
- Rozmiar zęba: 80x12mm
- Rozmiar wzmocnienia zęba: Brak
- Rozmiar profila: 70x70mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Opakowanie | 1 szt. |
| Szerokość | 110mm |
| Grubość | 10mm |
| Otwór | 13mm |
| Rozmiar zęba | 80x12mm |
| Rozmiar wzmocnienia zęba | Brak |
| Rozmiar profila | 70x70mm |
| Kod producenta | W-5110303968 |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.